kandydatów

Etat Księgowa/Księgowy

Firma: DAEAH Engineering & Construction Co. Ltd. Oddział w Polsce miejsce pracy: Szczecin

Ogłoszenie numer: 5645709, z dnia 2021-09-21

DAEAH Engineering & Construction Co. Ltd. Oddział w Polsce

W związku z rozwojem firmy, DAEAH E&C CO., LTD. Oddział w Polsce poszukuje osoby do pracy w siedzibie biura w Szczecinie.

Księgowa/Księgowy

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Szczecin

Opis stanowiska

  • Prowadzenie pełnej księgowości oraz nadzór nad prowadzeniem ksiąg rachunkowych i podatkowych Spółki, zgodnie z przepisami właściwych ustaw;
  • Kontrola formalna, merytoryczna i rachunkowa wszystkich dowodów księgowych;
  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych oraz skonsolidowanych sprawozdań finansowych;
  • Sporządzanie sprawozdań do GUS, NBP, deklaracji i informacji podatkowych oraz innych sprawozdań do instytucji zewnętrznych, na potrzeby audytorów oraz dla Zarządu;
  • Terminowe sporządzanie deklaracji podatkowych CIT, VAT i VAT-UE;
  • Odpowiedzialność za wdrożenie i uaktualnianie polityki rachunkowości, planów kont oraz procedur księgowo-podatkowych.

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku Samodzielnego Księgowego;
  • Dobra znajomość języka angielskiego (jest to główny język w biurze);
  • Znajomość programu SYMFONIA;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • Wysokie zdolności analityczne;
  • Wysoki poziom odpowiedzialności za powierzone zadania;
  • Dokładność, rzetelność i sumienność.

Oferujemy

  • Biuro w centrum miasta (stare miasto);
  • Pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość relokacji.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 21-09-2021
Wyświetleń: 183