kandydatów

Etat Specjalista ds. technicznych

Firma: Red Snake Sp. z o.o. miejsce pracy: Szczecin

Ogłoszenie numer: 5635770, z dnia 2021-09-21

Red Snake Sp. z o.o. to jedna z najszybciej rozwijających się firm w branży OZE w Polsce. Podbijamy świat od 2015 roku i skupiamy dziś wokół siebie ponad 200 dystrybutorów. Wyznajemy zasadę "Zadbaj o swoich pracowników, a oni zadbają o twoich klientów", dlatego na pierwszym miejscu zawsze
stawiamy zespół ijego rozwój. Nasze relacje z klientami opieramy na szczerości, zaufaniu i partnerstwie.Jeśli podobają Ci się te wartości, zapoznaj się z aktualną ofertą pracy.

Specjalista ds. technicznych

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Szczecin

Opis stanowiska

  • Koordynacja ekip montażowych Systemu Grzewczego Red Snake
  • Obsługa zgłoszeń reklamacyjnych
  • Prowadzenie szkoleń technicznych
  • Obsługa partnerów handlowych w zakresie technicznym
  • Sporządzanie prostych raportów

Wymagania

  • Uprawnienia Elektryczne SEP
  • Doświadczenie w branży elektrycznej lub grzewczej
  • Odpowiedzialność
  • Dyspozycyjność
  • Komunikatywność
  • Prawo jazdy kat.B

Dodatkowym atutem będą:

  • Wiedza z zakresu instalacji grzewczych oraz fotowoltaiki
  • Znajomość fizyki budowli oraz parametrów zawartych w charakterystykach energetycznych budynku

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Samochód służbowy
  • Dobrą atmosferę w zgranym i młodym zespole

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 21-09-2021
Wyświetleń: 199