kandydatów

Etat Sprzedawca w rzemieślniczej piekarni

Firma: BAGIETKA Marek Jackowski miejsce pracy: Stargard

BAGIETKA - ARTISAN Tutaj jest zapach wypiekanego w rzemieślniczy sposób chleba, świeżo parzonej kawy, naszych słodkości...

Jeśli masz doświadczenie w handlu lub gastronomii a praca i bezpośredni kontakt z klientem daje Ci satysfakcję, szukasz możliwości rozwoju podnosząc swoje kwalifikacje - zapraszamy Cię do naszego zespołu.

Mamy do zaoferowania pracę na stanowisku sprzedawcy w naszych firmowych punktach handlowych. Jest to praca z możliwością rozwoju, jeśli jest to dla Ciebie interesujące - zadzwoń, spotkamy się i porozmawiamy.

Jeśli nie masz doświadczenia, a chciałbyś je zdobyć, chętnie podzielimy się naszą wiedzą i umiejętnościami i będzie nam miło współpracować z kimś kto chce się uczyć i rozwijać z nami.

Sprzedawca w rzemieślniczej piekarni
Opis stanowiska:
  • Będziesz niczym przewodnik po świecie chleba i słodkości, opowiadając z pasją o każdym produkcie i marce Bagietka
  • Zadbasz o klientów z troską i wielką empatią, doradzisz i zarazisz uśmiechem
  • Utrzymasz sklep w doskonałej czystości i porządku, to będzie Twoja osobista wizytówka
  • Zaangażujesz się w nawiązywanie szczerych i długotrwałych relacji ze stałymi klientami
  • Zajmiesz się układaniem pieczywa, ciast i słodkości na półkach i witrynach zgodnie z oczekiwaniami
  • Dopilnujesz świeżości produktów i przygotujesz zamówienie towaru
  • Będziesz samodzielnie otwierać i zamykać sklep
Wymagania:
  • Uwielbiasz ludzi i z entuzjazmem nawiązujesz nowe kontakty z klientami
  • Masz wysoką kulturę osobistą i wiesz jak zachować się w stresujących i kryzysowych sytuacjach
  • Twoje zaangażowanie i pracowitość jest przykładem dla innych
  • Wyciągasz wnioski z trudnych sytuacji, które nie powinny się wydarzyć w przyszłości
  • Zaangażowanie i pozytywne nastawienie to Twoje drugie imię
  • Posiadasz aktualną książeczkę sanitarno - epidemiologiczną lub chętnie wyrobisz nową.
  • Obcokrajowcy muszą mówić w języku polskim
Oferujemy:
  • Pracę w zespole ludzi z pasją, którzy zawsze myślą pozytywnie i są nastawieni na współpracę
  • Pełne wyzwań stanowisko pracy, na którym zawsze dużo się dzieje
  • Solidne wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Zmianowy tryb pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego, awansów i podnoszenia kwalifikacji w różnych obszarach firmy
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Prywatna opieka medyczna Medicover i dofinansowanie do karty Multisport i wiele innych benefitów