kandydatów

Etat Pracownik Biurowy

Firma: PZ Stettin TeamWork AURELIA PIOTROWSKA miejsce pracy: Szczecin

PZ Stettin TeamWork - świadczymy usługi spawania tworzyw sztucznych dla różnych gałęzi przemysłu, między innymi dla branży energetycznej, chemicznej oraz uzdatniania wody.

Pracownik Biurowy
Miejsce pracy: Szczecin
Zakres obowiązków:
  • Obsługa programów magazynowych
  • Szukanie noclegów dla pracowników delegowanych
  • Prace biurowo - administracyjne
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy
Wymagania:
  • Dobra znajomość języka niemieckiego pozwalająca na swobodne komunikowanie się
  • Komunikatywność i dokładność
  • Dobra organizacja pracy
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i dalszego rozwoju