kandydatów

Etat Fakturzystka - pomoc biurowa

Firma: PZ Stettin TeamWork AURELIA PIOTROWSKA miejsce pracy: Szczecin

PZ Stettin TeamWork - świadczymy usługi spawania tworzyw sztucznych dla różnych gałęzi przemysłu, między innymi dla branży energetycznej, chemicznej oraz uzdatniania wody.

Fakturzystka - pomoc biurowa
Miejsce pracy: Szczecin
Opis stanowiska:
  • terminowe i poprawne wystawianie faktur sprzedażowych, wprowadzanie zakupowych do systemu
  • bieżący kontakt z biurem księgowym
  • uzgadnianie i weryfikacja danych niezbędnych do wystawiania faktur
  • obsługę programów i systemów informatycznych w celu rozliczenia
  • dbanie o właściwą archiwizację dokumentacji
  • obsługa poczty elektronicznej
Wybranym kandydatom oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • atrakcyjne wynagrodzenie
Nasze oczekiwania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dokładność oraz rzetelność przy wykonywaniu zadań
  • dobra organizacja pracy, zaangażowanie
  • znajomość pakietu Office
  • dobra znajomość języka niemieckiego