kandydatów

Etat Kierownik ds. marketingu

Firma: Faraone Poland Sp. zo. o. miejsce pracy: Łozienica

Ogłoszenie numer: 5570922, z dnia 2021-09-10

Kierownik ds. marketingu

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Łozienica

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie i wdrażanie działań marketingowych związanych z prowadzonymi
    projektami firmowymi
  • Prowadzenie kampanii marketingowych
  • Współpracę z agencjami reklamowymi, wydawnictwami, mediami, dostawcami usług,
  • Prowadzenie dokumentacji projektowych
  •  Koordynowanie produkcji materiałów marketingowych oraz pojedynczych działań ATL,
    BTL, TTL
  • Nadzorowanie produkcji filmów na potrzeby firmy
  • Nadzorowanie i kierowanie działem marketingu

Wymagania

  • Minimum 5 – letnie doświadczenie zawodowe w obszarze marketingu
  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • Umiejętność kreatywnego myślenia, innowacyjności, wdrażania własnych pomysłów
  • Dynamizm w działaniu i nastawienie na rezultaty
  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne
  • Dyspozycyjność – wyjazdy zagraniczne
  • Znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Dobra znajomość MS Office (gł. Excel, Power Point)
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość programów graficznych
  • Znajomość zasad drukarskich i poligraficznych

Oferujemy

  • Umowa o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia
  • Wszystkie niezbędne do pracy narzędzia
  • Pełne wsparcie i zaangażowanie naszego zespołu w trakcie Twojego wdrożenia

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 10-09-2021
Wyświetleń: 233