kandydatów

Etat Specjalista ds. back office (energetyka)

Firma: CSP Customer Services Polska Sp. z o.o miejsce pracy: Szczecin

Ogłoszenie numer: 5517870, z dnia 2021-09-08

CSP Customer Services Polska Sp. z o.o

CSP Customer Services Polska Sp. z o.o. jest częścią Adecco S.A. - oraz spółką córką Adecco Business Solutions GmbH. Na zlecenie międzynarodowych firm świadczymy kompleksowe usługi z branży Business Process Outsourcing.

Specjalista ds. back office (energetyka)

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Szczecin

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • Analiza danych w systemie
  • Wprowadzanie do systemów niezbędnych informacji
  • Kontakt telefonicznym z partnerami biznesowymi

Wymagania

Nasze wymagania:

  • Bardzo dobrej znajomości j. niemieckiego na poziomie min. B2
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Dokładności oraz spostrzegawczości
  • Sumienności i zaangażowania w wykonywaną pracę
  • Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży back office lub w obsłudze klienta

Oferujemy

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Kompleksowe szkolenie wdrażające
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach biznesowych
  • Pakiet benefitów