kandydatów

Etat Barber / fryzjer męski

Firma: Blackout NS Sp.z o.o. miejsce pracy: Szczecin

Ogłoszenie numer: 5540930, z dnia 2021-09-06

Blackout NS Sp.z o.o.

Blackout Barbershop

Barber / fryzjer męski

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Szczecin

Opis stanowiska

Szukamy barbera / fryzjera męskiego.

Jesteś osobą otwartą, pełną energii i pasji? Dołącz do nas.

Gwarantujemy dobrą atmosferę w zgranej ekipie, oraz dobre warunki zatrudnienia.

Wymagania

  • kreatywnego podejścia do klientów,
  • zaangażowania i umiejętności pracy w zespole,
  • uśmiechu na twarzy!

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,
  • elastyczny grafik,
  • dostęp do szerokiej gamy produktów najwyższej jakości.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 07-09-2021
Wyświetleń: 319