kandydatów

Etat Kierownik utrzymania ruchu

Firma: Alfa Terminal Szczecin miejsce pracy: Szczecin

Grow with us.
Worldwide.

Alfa Terminal – prężnie rozwijająca się spółka będąca członkiem grupy Kronospan, jest uniwersalnym terminalem świadczącym wyspecjalizowane usługi przeładunkowe i składowania towarów masowych oraz ciekłych produktów chemicznych (metanol).

Kierownik utrzymania ruchu
Ref.No: SC SC 09/2021
Zakres obowiązków:
  • Organizowanie i nadzór nad pracą podległych mechaników i elektryków utrzymania ruchu w koordynacji z pracami przeładunkowymi.
  • Utrzymywanie pełnej sprawności i kontrola stanu technicznego maszyn, instalacji i urządzeń.
  • Opracowywanie i aktualizacja planów remontów i konserwacji: rocznych, kwartalnych, miesięcznych w oparciu o przeprowadzone kontrole okresowe.
  • Zabezpieczenie  w części eksploatacyjne i zamienne, narzędzia oraz sprzęt techniczny.
  • Bieżąca współpraca i uzgadnianie planów prac konserwacyjnych i remontowych z nadzorem bazy przeładunków masowych.
  • Nadzór nad gospodarką elektroenergetyczną kontrola stanu technicznego instalacji elektrycznych.
  • Przejmowanie, archiwizowanie i aktualizowanie dokumentacji technicznej dla maszyn, instalacji i urządzeń bazy przeładunków masowych
  • Rejestrowanie, przygotowywanie do badań oraz udział w badaniach odbiorowych i okresowych urządzeń podlegających dozorowi technicznemu.
  • Archiwizowanie i aktualizacja dokumentacji technicznej UDT / TDT urządzeń.
  • Współpraca z inspektorem BHP w zakresie opracowywania i wdrażania instrukcji BHP, stanowiskowych i eksploatacji instalacji i urządzeń oraz ocen ryzyka zawodowego.
Wymagania:
  • Wykształcenia wyższe techniczne
  • Doświadczenia w pracy na takim samym lub podobnym stanowisku,
  • Umiejętności bsługi komputera, w tym pakietu MS Office (Word, Excel) oraz AutoCAD,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Znajomości przepisów prawa i przepisów BHP
  • Dyspozycyjności,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność organizacji oraz pracy pod presją
Oferujemy:
  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego.
  • Możliwość udziału w szkoleniach organizowanych przez pracodawcę.
  • Interesującą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Szansę na dalszy rozwój zawodowy w strukturach firmy w Polsce i na świecie.
  • Dostęp do siłowni zakładowej.
  • Atrakcyjny system premiowania.