kandydatów

Etat Doradca Klienta w salonie optycznym

Firma: Soczewki24.pl miejsce pracy: Szczecin

Sieć salonów Soczewki24.pl oferująca swoim Klientom szeroki zakres usług i produktów, mająca w swoim portfolio produkty najbardziej renomowanych producentów, wysokiej jakości, poszukuje osoby na stanowisko:

Doradca Klienta w salonie optycznym
Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska:
  • obsługa Klienta zgodnie z wysokimi standardami obowiązującymi w firmie
  • profesjonalne doradztwo i sprzedaż
  • wzorowa organizacja czasu pracy
  • realizacja założonych planów sprzedażowych
  • dbałość o asortyment i salon
  • rekomendowanie najlepszych rozwiązań dla Klienta
  • udział w eventach marketingowych i sprzedażowych
Wymagania:
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoka kultura osobista
  • dyspozycyjność
  • udział w szkoleniach organizowanych przez pracodawcę
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i stale rozwijającej się
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia, system premiowy
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy lub inną dogodną formę współpracy
  • szkolenia produktowe
  • rabaty pracownicze
  • kartę Multisport
  • możliwość pracy z najnowszymi i najmodniejszymi kolekcjami, wysokiej jakości, renomowanych producentów