kandydatów

Etat Technik Obiektu - ogłoszenie testowe

Firma: GENERAL PROPERTY SP. Z O.O. miejsce pracy: Szczecin

Jesteśmy wiodącym liderem usług w obszarze Facility Management – najszybciej rozwijającego się sektora wsparcia biznesu. Zapewniamy kompleksową obsługę i utrzymanie techniczne ponad 11 000 nieruchomości komercyjnych w Polsce. Poprawiamy estetykę wnętrz oraz komfort i wygodę użytkowania. Pracujemy w oparciu o technologie, które zmieniają miejsca pracy w bezpieczną, higieniczną i energooszczędną przestrzeń użytkową.

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoje zainteresowania, tak jak 800 pracowników w całej Polsce.

Kogo szukamy?

Technik Obiektu - ogłoszenie testowe
Miejsce pracy: Szczecin

Zakres obowiązków:

  • Dbanie o sprawności instalacji wodno-kanalizacyjnych, elektrycznych, gazowych zgodnie z posiadanymi uprawnieniami.
  • Dbania o stan techniczny budynków i ich otoczenia (parkingi, chodniki, ogrodzenia, mała architektura itp.).
  • Wykonywanie prac konserwacyjnych na instalacji elektrycznej, osprzęcie i urządzeniach elektrycznych.
  • Wykonywanie prac konserwacyjnych na instalacji wodno-kanalizacyjnej i armaturze sanitarnej.
  • Wykonywanie prac konserwacyjnych na instalacji centralnego ogrzewania.
  • Wykonywanie prac rzemieślniczych w tym: drobnych prac ogólnobudowlanych, stolarsko-ciesielskich, gospodarczych.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie / doświadczenie techniczne.
  • Uprawnienia SEP do 1 kV – E (mile widziany).
  • Zaangażowanie w powierzoną pracę.
  • Doświadczenie w zakresie eksploatacji wykonywania prac o charakterze technicznym.
  • Prawo jazdy kat. B.

My zaoferujemy Ci:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w profesjonalnym zespole.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Formę zatrudnienia dopasowaną do Twoich potrzeb.
  • Rynkowe wynagrodzenie adekwatne do stanowiska i umiejętności.
  • Możliwość zdobycia uprawnień grupy SEP.
  • Możliwość odbycia wielu szkoleń zawodowych.
  • Pakiety medyczne, ubezpieczenie grupowe, karty sportowe.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
Potencjał General Property
  • 6 000 000 m2 obsługiwanej powierzchni komercyjnej w Polsce (biurowce, centra handlowe, logistyczne i produkcyjne oraz inni klienci sieciowi)
  • 11 000 nieruchomości komercyjnych w zarządzaniu
  • 800 pracowników - wielobranżowe zespoły techniczne i serwisowe, inspektorzy budowlani, zarządcy nieruchomości oraz zespoły administracyjne

Dowiedz się więcej na www.generalproperty.pl