kandydatów

Etat Kucharz

Firma: PBSG Limited miejsce pracy: Szczecin

Ogłoszenie numer: 5440865, z dnia 2021-08-23

PBSG Limited (KRAZ 18735) to sprawdzona agencja pracy będąca częścią grupy PBSG Limited. Firma działa od 2012 roku i zajmuje się rekrutacjami pracowników różnego szczebla w wielu sektorach poza granicami Polski, głównie w krajach anglojęzycznych.

Obecnie dla swojego Klienta, nowoczesnego hotelu zlokalizowanego w Szczecinie,  poszukujemy doświadczonego kucharza zainteresowanego podjęciem stałej pracy, od zaraz, w restauracji hotelowej na stanowisku:

Kucharz

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Szczecin

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie dań zgodnie z opracowanymi recepturami,
  • Dbanie o wysoką jakość i dobrą prezentację dań,
  • Kontrola przestrzegania wytycznych dotyczących czystości, bezpieczeństwa, ochrony środowiska i higieny.

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku samodzielnego kucharza,
  • Pasja i kreatywność,
  • Umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy

  • Dobre wynagrodzenie (stawka godzinowa), uzależniona od doświadczenia i umiejętności,
  • Bezpośrednie, stałe zatrudnienie na umowę o pracę, po miesięcznym okresie próbnym,