kandydatów

Etat Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Firma: NES Global Talent miejsce pracy: Szczecin

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy z branży odnawialnych źródeł energii, prowadzimy obecnie rekrutację na stanowisko:

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy
Miejsce pracy: Szczecin
Zakres obowiązków:
  • Odpowiedzialność za prawidłową współpracę i obieg dokumentacji z firmą księgową.
  • Wspieranie wszystkich czynności kierownika finansowego.
  • Wsparcie procesu sporządzania sprawozdań finansowych.
  • Zapewnienie, że wszystkie deklaracje podatkowe oraz sprawozdania finansowe i raporty na potrzeby wewnętrzne i dla instytucji zewnętrznych są poprawne i złożone w stosownych terminach.
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP) zgodnie z przepisami i terminami.
  • Sporządzanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych.
  • Przydzielanie i księgowanie dokumentów, księgowanie i wyliczanie rezerw, wyceny walutowe, podatek odroczony, rozliczenia międzyokresowe itp.
  • Wsparcie w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej.
  • Potwierdzenie i uzgodnienie sald z kontrahentami.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość).
  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego.
  • Znajomość polskiego prawa rachunkowego.
  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office (MS Word, MS Excel).
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie umożliwiająca codzienną komunikację.
  • Skrupulatność, orientacja na szczegóły.
  • Dobra organizacja pracy.
Oferujemy:
  • Umowa o pracę lub B2B - w zależności od preferencji kandydata.
  • Poziom stanowiska dostosowany do doświadczenia zawodowego.
  • Praca nad wyjątkowym projektem w Polsce o dużej wartości.
  • Poziom wynagrodzenia adekwatny do umiejętności i kwalifikacji.
  • Pracę w międzynarodowym zespole.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.