kandydatów

Etat Mechanik

Firma: TRUCK & TRAILER SERVICE SZCZECIN S.C. miejsce pracy: Szczecin

Ogłoszenie numer: 5366537, z dnia 2021-08-13

Jesteśmy nowoczesnym warsztatem pojazdów ciężarowych, w którym dokładamy wszelkich starań, aby zarówno pracownicy, jak i klienci mieli poczucie, że trafili do wyjątkowego miejsca. Kładziemy duży nacisk na wykwalifikowany i odpowiedzialny personel, któremu bez wątpienia można powierzyć swoje mienie.

Mechanik

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Szczecin

Opis stanowiska

  • diagnozowanie usterek pojazdów,
  • naprawa pojazdów zgodnie ze zleceniem.

Wymagania

Nasz kandydat powinien:

  • mieć chęci do pracy
  • być odpowiedzialny, sumienny i rzetelny
  • komunikatywny.
  • być dyspozycyjny
  • samodzielny i zaangażowany w realizację powierzonych zadań

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • stabilne zatrudnienie
  • szkolenia i podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • atrakcyjne wynagrodzenie ( premie od wyników)
  • dostęp do specjalistycznych i nowoczesnych narzędzi ułatwiających codzienną pracę,
  • możliwa częściowa refundacja kosztów dojazdu do pracy
  • terminowe wynagrodzenia
  • możliwość zakwaterowania

Zapraszamy do współpracy osoby z doświadczeniem w dziedzinie mechaniki samochodowej, zaangażowane w wykonywaną pracę, odpowiedzialne i pełne energii.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 13-08-2021
Wyświetleń: 184