kandydatów

Etat Kierownik robót / budowy specjalizacja wod.-kan.

Firma: Musing Bud Spółka z o.o. Sp. Jawna miejsce pracy: Szczecin

Ogłoszenie numer: 5368280, z dnia 2021-08-12

 Musing Bud Spółka z o.o. Sp. K.

Jesteśmy firmą specjalistyczną działającą w zachodniej części kraju głównie w zakresie robót kanalizacyjnych, ziemnych i drogowych.

Obecnie poszukujemy do długotrwałej współpracy osoby na stanowisko:

Kierownik robót / budowy specjalizacja wod.-kan.

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Szczecin

Opis stanowiska

  • Samodzielna organizacja oraz nadzór techniczny nad realizacją robót.
  • Prowadzenie budowy zgodnie z wymaganiami prawa budowlanego oraz wewnętrznymi wymaganiami przedsiębiorstwa.
  • Ekonomiczne przygotowanie produkcji; optymalizacje procesu budowlanego.
  • Efektywne zarządzanie zespołem pracowników.
  • Nadzór i rozliczanie dostawców i podwykonawców.
  • Udział w procesie realizacji budowy od zlecenia do bezusterkowego odbioru.

Wymagania

  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci wod.-kan.
  • Praktyczne doświadczenie zawodowe na stanowisku majstra/kierownika robót.
  • Stabilna i ambitna osobowość, gruntowna wiedza w zakresie budowy kanalizacji i wodociągów z różnych materiałów
  • Umiejętność samodzielnej pracy, odpowiedzialność, zaangażowanie osobiste.
  • Umiejętność kierowania zespołem podległych pracowników oraz nadzorowania prac podwykonawców, talent organizacyjny.
  • Lojalność i uczciwość wobec pracodawcy.
  • Znajomość MS Office, AutoCad, Norma, MS Project.
  • Prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywność, dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych.
  • Samodzielna, wymagana korespondencja z uczestnikami budowy – dokumentacja.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premie/nagrody zależne zaangażowania i wyników budowy.
  • Stabilne warunki pracy oraz możliwości rozwoju i awansowania.
  • Dodatkowe, prywatne ubezpieczenie zdrowotne
  • Samochód firmowy według potrzeb
  • Szczegółowe warunki zatrudnienia do indywidualnej negocjacji z pracodawcą.