kandydatów

Etat Koordynator ds. ochrony / opiekun klienta

Firma: Ekotrade Sp. z o.o. miejsce pracy: Szczecin

Ogłoszenie numer: 5331476, z dnia 2021-08-06

Ekotrade Sp. z o.o. jeden z liderów branży ochrony w Polsce, w związku ze stałym rozwojem poszukuje do swojego zespołu osoby do pracy na stanowisku:

Koordynator ds. ochrony / opiekun klienta

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Szczecin

Opis stanowiska

  • nadzór nad powierzonymi obiektami ochrony fizycznej
  • nadzór nad podległymi pracownikami
  • dobry kontakt z klientem i reprezentowanie dobrego imienia firmy

Wymagania

  • prawo jazdy
  • niekaralność
  • dobra organizacja pracy
  • posiadanie doświadczania na tożsamym lub zbliżonym stanowisku
  • mile widziany kwalifikowany pracownik ochrony

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w podmiocie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • bieżące szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 06-08-2021
Wyświetleń: 212