kandydatów

Etat Operator ładowarki czołowej

Firma: Kadry Serwis Sp. z o.o. miejsce pracy: Szczecin

Jako Kadry Serwis Sp. z o.o. działamy na rynku Pomorza Zachodniego świadcząc na najwyższym poziomie usługi dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie wynajmu pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracowników oraz doradztwa personalnego.

Obecnie dla naszego klienta, firmy działającej na rynku transportu wodnego i przeładunkowego, poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Operator ładowarki czołowej
Miejsce pracy: Szczecin
Nr ref.: OOAL/04/2021
Opis stanowiska:
  • Rozładunek / załadunek materiałów sypkich
  • Realizacja zadań przeładunkowych załadunki i rozładunki statków, wagonów, samochodów
Wymagania
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia do obsługi ładowarki Kat 1, Kat.2 lub Kat.3
  • Dyspozycyjność
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Odpowiedzialności, uczciwości
Oferujemy
  • Pracę w systemie dwuzmianowym
  • Pracę w stabilnej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowa o prace
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 19zł/h
Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:

„Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych przesyłanych w aplikacjach, jest firma Kadry Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie przy ulicy Teofila Firlika 29. Dane osobowe są przetwarzane, archiwizowane oraz wykorzystywane w późniejszych w procesach rekrutacyjnych oraz w celu wykonywanie prac prowadzonych wyłącznie przez w/w firmę. Przesłane dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym oraz współpracującym (potencjalnym pracodawcom).”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami,11779 –numer wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia