kandydatów

Etat Maszynista (bocznica kolejowa)

Firma: Silva LS miejsce pracy: Szczecin

Silva LS to firma należąca do grupy Kronospan, światowego lidera w produkcji płyt drewnopochodnych dla meblarstwa i budownictwa. Silva zajmuje się transportem kolejowym dla potrzeb zakładów płyt drewnopochodnych.

Maszynista (bocznica kolejowa)
Miejsce pracy: Szczecin
Zadania:
  • Obsługa pojazdu trakcyjnego w zakresie pracy liniowej i manewrowej na terenie bocznicy kolejowej
Wymagania:
  • Świadectwo złożenia egzaminu kwalifikacyjnego na stanowisko maszynisty
  • Minimum rok doświadczenia w prowadzeniu lokomotywy spalinowej
  • Stan zdrowia pozwalający na wykonywanie zawodu

Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce przewozowej
  • Perspektywę zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy
  • Wsparcie w zakresie relokacji