kandydatów

Etat Kontroler Jakości

Firma: G+K SteelCon Sp.zo.o. miejsce pracy: Szczecin

G+K Steelcon Sp. z o.o. spółką, której działalność opiera się na współpracy z zagranicznymi partnerami. Specjalizujemy się w produkcji i montażu konstrukcji aluminiowych oraz stalowych na potrzeby przemysłu stoczniowego, ciężkiego i budownictwa wodnego. Swoją działalność prowadzimy aktualnie na terenie Polski i krajów Unii Europejskiej. Zamówienia realizujemy w oparciu o standardy towarzystw klasyfikacyjnych i wymogi ochrony środowiska.

Więcej na stronie www.gk-steelcon.com

Kontroler Jakości
Miejsce pracy: Szczecin
Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z kontrolą jakości w tym plan kontroli, raporty badań, pomiarów.
  • Nadzór nad sprzętem pomiarowym.
  • Koordynowanie pracy wszystkich wykonawców na nadzorowanym projekcie.
  • Analiza niezgodności stwierdzonych w procesie produkcyjnym, inicjowanie działań zapobiegawczych.
  • Współpraca z kierownikiem projektu w zakresie przygotowania planu odbiorów zrealizowanego projektu.
  • Odpowiedzialność za odbiór prac od wykonawcy i zdanie prac do kontroli jakości klienta.
  • Informowania zarządu o nieprawidłowościach, które mogą mieć wpływ na niepowodzenie projektu.
  • Odpowiedzialność za terminową realizację zadań.
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy poprzez utrzymywanie poprawnych stosunków z klientami.
Wymagania:
  • Wykształcenie: wyższe techniczne lub średnie techniczne
  • Doświadczenie: 3 lub 5 lat stażu pracy w przemyśle stoczniowym na podobnym stanowisku, bardzo dobre umiejętność organizacji pracy w środowisku stoczniowym.
  • Wymagania dodatkowe: znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego w mowie i piśmie
Oferujemy:
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę jednozmianową
  • Pracę na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie