kandydatów

Etat Opiekunka w żłobku.

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie miejsce pracy: Szczecin

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Opiekunka w żłobku.
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/1545
OBOWIĄZKI:
Staż z RPO na ok 6 miesięcy dla osób od 30 roku życia , które jednocześnie należą do jednej z grup: - osoby w wieku 50 lat i więcej, - kobiety, -osoby pozostające bez zatrudnienia nieprzerwanie przez okres co najmniej 12 miesięcy, - osoby nisko wykwalifikowane (wykształcenie podstawowe, gimnazjalne, zasadnicze zawodowe, średnie ogólnokształcące lub średnie zawodowe), - osoby niepełnosprawne .MIEJSCE ODBYWANIA STAŻU I ZGŁASZANIA KANDYDATÓW: Drozdowa 60a SzczecinGODZ.PR.: 08:00-16:00WYMAGANIA ORGANIZATORA: wykształcenie min. średnie, kurs opiekunki żłobkowej, miła aparycja, wysoka kultura osobista
Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie