kandydatów

Etat Logopeda

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Policach miejsce pracy: Police

Powiatowy Urząd Pracy w Policach
Logopeda
Miejsce pracy: Police
Numer: StPr/21/0465
OBOWIĄZKI:
przeprowadzanie diagnoz oraz rehabilitacja logopedyczna pacjenta.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Logopeda
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: logopedia
Uprawnienia: dokładność, sumienność i dyspozycyjność
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu
Uprawnienia: odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań

Wymagania inne:

tytuł specjalisty w dziedzinie logopedii (spełniające wymagania NFZ)

Miejsce pracy:

Police

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 50 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Policach