kandydatów

Etat Makler Żeglugowy

Firma: "POLSTEAM FRACHTOWANIE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ miejsce pracy: Szczecin

Ogłoszenie numer: 4940530, z dnia 2021-06-15

Firma maklerska działająca na światowym rynku przewozów morskich.

Makler Żeglugowy

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Szczecin

Opis stanowiska

Polsteam Frachtowanie Sp. z o.o. - firma maklerska działająca na światowym rynku przewozów morskich, poszukuje kandydatów na stanowisko : Makler Żeglugowy.

Rekrutacja ważna od: 15.06.2021 do 15.07.2021

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne lub nawigacyjne)
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • obsługa komputera
  • dyscyplina, uczciwość, lojalność, chęć do pracy i doskonalenia
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • umiejętności interpersonalne

Oferujemy

  • pasjonującą pracę
  • międzynarodowe środowisko poprzez współpracę z wiodącymi firmami na światowym rynku żeglugowym
  • stabilne zatrudnienie
  • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i wyników pracy
  • szkolenie i rozwój
  • pakiet medyczny

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 16-06-2021
Wyświetleń: 233