kandydatów

Etat Automatyk

Firma: LEVEL WORK miejsce pracy: Szczecin

Automatyk
Miejsce pracy: Szczecin
Opis stanowiska:
  • przegląd, naprawy i konserwacji prac w obszarze automatyki przemysłowej,
  • diagnostyka maszyn i urządzeń,
  • kontrola i nadzór nad pracami prowadzonymi przez zewnętrznych wykonawców w obszarze automatyki przemysłowej.
Wymagania:
  • min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • umiejętność obsługi sprzętu używanego w czasie diagnozowania i konserwacji układów automatyki przemysłowej oraz umiejętność czytania dokumentacji technicznej.
Oferujemy:
  • umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
  • możliwość pracy 5:30-13:30 lub 14:00 -22:00 (pn -pt) (zmiany do wyboru),
  • prywatną opiekę medyczną dla Twojej rodziny,
  • finansowanie przez pracodawcę szkoleń i kursów na uprawnienia,
  • kartę Multisport  i atrakcyjne świadczenia z Funduszu Socjalnego.