kandydatów

Etat Pracownik Biurowy

Firma: PZ Stettin TeamWork miejsce pracy: Szczecin

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Pracownik Biurowy
Miejsce pracy: Szczecin

Praca biurowa na pełen etat w godzinach 8-16:00

Opis stanowiska
  • kontakt mailowy i telefoniczny w j. niemieckim
  • naliczanie wynagrodzeń dla pracowników oddelegowanych
  • bieżący kontakt z biurem księgowym mieszczącym się na terenie Niemiec
  • nadzór nad obiegiem dokumentacji wewnętrznej
  • dbanie o relacje z pracownikami delegowanymi
Nasze oczekiwania:
  • dokładność oraz rzetelność przy wykonywaniu zadań
  • dobra organizacja pracy, zaangażowanie
  • biegła znajomość obsługi komputera (Word, Excel)
  • znajomość j. niemieckiego w mowie i piśmie na poziomie C1
Wybranym kandydatom oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • atrakcyjne wynagrodzenie