kandydatów

Etat Pracownik administracyjno-biurowy

Firma: Multi Assist Sp. z o.o. miejsce pracy: Szczecin

Pośredniczymy w rejestracji pojazdów. Zajmujemy się tym kompleksowo, na terenie całego kraju. Zatrudniamy prawie 300 osób i szukamy dalej, bo nie chcemy stać w miejscu i potrzebujemy wsparcia. Jeśli lubisz wyzwania, cenisz sobie odważne myślenie i kreatywne działanie dołącz do naszego zespołu. Zapraszamy!

www.multiassist.pl

Pracownik administracyjno-biurowy
Miejsce pracy: Szczecin
Obowiązki:
  • Zarządzanie korespondencją firmową
  • Koordynacja obiegu dokumentów
  • Obsługa Klienta
  • Bieżące wsparcie administracyjne współpracowników
  • Dbałość o wygląd i bieżące funkcjonowanie biura
  • Inne prace administracyjne
Wymagania:
  • Znajomość podstawowych aplikacji pakietu MS Office
  • Umiejętności nawiązywania kontaktów
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji i wykonywaniu powierzonych zadań
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie w realizację wytyczonych celów
  • Doświadczenie w pracy biurowej
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Uśmiech wymagany bezwzględnie
To oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie z umową o pracę
  • Komfortowe warunki pracy, bardzo dobra atmosfera
  • Prace od poniedziałku do piątku 8-16
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dodatek frekwencyjny
  • Umowa o pracę
Jeśli wyraża Pani/Pan zgodę na udział w rekrutacji proszę o umieszczenie zgody klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Multi Assist spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Szczecinie, przy ulicy Zielonogórskiej 36, 71-084 Szczecin, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, dla potrzeb procesu rekrutacji moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych, również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 15-06-2021
Wyświetleń: 226