kandydatów

Etat Specjalista ds. zaopatrzenia

Firma: PAX PHU PAWEŁ WACHHOLC Sp. z o. o. miejsce pracy: Szczecin

PAX PHU specjalizuje się w sprzedaży i serwisie maszyn do obróbki stali od 15 lat. Istniejemy i działamy od 2006 roku! W Polsce zainstalowaliśmy ponad 5500 urządzeń, nasza firma to 100% polski kapitał.

Specjalista ds. zaopatrzenia
Miejsce pracy: Szczecin
W zakres obowiązków wchodzą m.in:
  • Organizacja i realizacja zakupów maszyn, osprzętu, materiałów eksploatacyjnych związanych z działalnością firmy
  • Ścisła współpraca z dostawcami krajowymi oraz zagranicznymi
  • Analiza i optymalizacja stanów magazynowych, utrzymywanie ciągłości towaru do sprzedaży
  • Monitorowanie dostaw i bieżące informowanie zainteresowanych działów o statusie zamówień
  • Monitorowanie kosztów
  • Rozpoznawanie rynku producentów i dostawców w celu pozyskiwania konkurencyjnych źródeł zaopatrzenia
Wymagania:
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym realizację powierzonych zadań w mowie i piśmie
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki powiązane z zakupami, logistyką, zarządzaniem łańcuchem dostaw
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, będzie dodatkowym atutem
  • Efektywna komunikacja oraz umiejętność rozwiązywania problemów
  • Wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne i zarządzania czasem – niezbędne w pracy z wieloma kontrahentami
  • Zaangażowanie, kreatywność, sumienność i odpowiedzialność
Oferujemy:
  • Umowę o pracę (po okresie próbnym)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do okazanego zaangażowania
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niekorporacyjną kulturę organizacji
  • Możliwość dowozu do miejsca pracy
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PAX PHU z siedzibą w Dołujach przy ul. Słoneczny Sad 4m zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest PAX PHU z siedzibą w Dołujach przy ul. przy ul. Słoneczny Sad 4m. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.