kandydatów

Etat Operator Suwnicy / Żurawia / Ładowarki

Firma: Kronospan miejsce pracy: Szczecin

Grow with us.
Worldwide.

Kronospan jest wiodącym producentem wysokiej jakości materiałów drewnopochodnych. Posiada zakłady w Europie, Azji i USA. Strukturę Kronospanu cechuje krótki proces decyzyjny, globalna ekspansja i zorientowanie na osiągnięcia.

Operator Suwnicy / Żurawia / Ładowarki
Ref.No: SZ 05/2021
Opis stanowiska:
  • Obsługa suwnicy/żurawia/ładowarki.
  • Realizacja zadań przeładunkowych - załadunki i rozładunki statków, wagonów, samochodów.
  • Wykonywanie prostych prac trymerskich.
  • Dbałość o powierzony sprzęt i materiały eksploatacyjne.
Wymagania:
  • Uprawnień do obsługi żurawi IŻ lub/i suwnic IS lub/i ładowarki I, II klasy.
  • Uprawnień na wózki widłowe - jeżeli ich nie posiadasz pomożemy Ci je zdobyć.
  • Gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym.
  • Dbałości o powierzony sprzęt.
  • Doświadczenia zawodowego w pracy w porcie.
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę - wynagrodzenie zawsze na czas!
  • Dodatek za pracę zmianową.
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce przewozowej, przy nowych i ciekawych inwestycjach.