kandydatów

Etat Specjalista ds. sprzedaży produktów bankowych

Firma: mBank S.A. miejsce pracy: Stargard

Od nas dostaniesz:
  • Umowę o pracę
  • Konkursy sprzedażowe
  • Jasną ścieżkę kariery
  • Przejrzysty system wynagradzania
  • Kartę sportową
  • Dofinansowanie do świąt i wypoczynku
Zobacz co nas motywujedo pracy:

Specjalista ds. sprzedaży produktów bankowych

miejsce pracy: Stargard, Nr ref.: RKM/044/0421

Twoje zadania:

  • Aktywna sprzedaż produktów bankowych dla klientów indywidualnych (konta, kredyty, depozyty);
  • Aktywna sprzedaż produktów bankowych dla klientów biznesowych (konta, kredyty)
  • Edukowanie klienta w zakresie obsługi zdalnych kanałów dystrybucji;
  • Prowadzenie akcji promocyjnych oraz budowanie pozycji mBanku na rynku lokalnym
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Dokonywanie wstępnej analizy dokumentów oraz zdolności kredytowej
  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klientów

Potrzebne Ci będzie:

  • Łatwość w budowaniu długofalowych kontaktów
  • Min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta
  • Umiejętność rozpoznawania niewypowiedzianych potrzeb klienta
  • Chęć zdobywania nowych umiejętności w aktywnej sprzedaży produktów bankowych
  • Wykształcenie wyższe - preferowane ekonomiczne

Mile widziane:

  • Prawo jazdy kat. B