kandydatów

Etat Kierownik Robót (m / k)

Firma: STRABAG Sp. z o.o. miejsce pracy: Szczecin

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

Zostań częścią naszego zespołu!

Kierownik Robót (m / k)
Miejsce pracy: Szczecin

Zadania

  • bieżąca koordynacja prac w zakresie robót: rozbiórkowych, żelbetowych, ogólnobudowlanych
  • odpowiedzialność za organizację robót w powierzonym zakresie
  • bieżąca koordynacja pracy sił własnych i Podwykonawców
  • koordynacja rozliczeń z Podwykonawcami
  • bieżące zaangażowanie w Rady Budowy i aktualizację harmonogramu robót
  • organizacja pracy zespołu

Wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie w zakresie kierowania robotami na kontraktach kubaturowych
  • uprawnienia budowlane wykonawcze bez ograniczeń, w specjalności ogólnobudowlanej
  • doświadczenie w zakresie koordynacji pracy zespołu na budowie
  • umiejętność planowania prac i aktualizacji harmonogramu powierzonego zakresu robót
  • doświadczenie w zakresie zarządzaniem Podwykonawcami na kontrakcie
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • gotowość do pracy na terenie województwa zachodniopomorskiego

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.