kandydatów

Etat Pośrednik nieruchomości

Firma: Kordys Nieruchomości miejsce pracy: Szczecin

Ogłoszenie numer: 4916742, z dnia 2021-06-10

Kordys Nieruchomości

Kordys Nieruchomosci biuro z 12 - letnim stażem oferujące pośrednictwo w zakupie i najmie nieruchomości.

Pośrednik nieruchomości

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Szczecin

Opis stanowiska

  • kompleksowa obsługa Klienta w zakresie obrotu nieruchomościami
  • systematyczne pozyskiwanie ofert do sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości
  • obsługa posprzedażowa
  • dbanie o wizerunek firmy

Wymagania

  • zainteresowanie tematyką nieruchomości
  • doświadczenie w pracy z klientem
  • gotowość do systematycznej pracy oraz chęci rozwoju
  • samodzielność oraz determinacja w działaniu
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • posiadania prawa jazdy i własnego samochodu
  • znajomości języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodne komunikowanie się (będzie dodatkowym atutem)
  • licencja pośrednika (będzie dodatkowym atutem)

Oferujemy

  • wysokie zarobki uzależnione od efektów pracy
  • pracę w młodym, kreatywnym zespole
  • komfortowe warunki pracy w pięknym wnętrzu
  • szkolenia, własny podręcznik teoretyczny sygnowany logiem firmy
  • profesjonalne narzędzia pracy
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • elastyczne godziny pracy
  • wsparcie merytoryczne pośredników z wieloletnim doświadczeniem, doradców finansowych, działu prawnego, architekta