kandydatów

Etat Specjalista ds. logistyki i rozliczeń

Firma: Alfa Terminal Szczecin miejsce pracy: Szczecin

Grow with us.
Worldwide.

Alfa Terminal – spółka będąca członkiem grupy Kronospan, jest jednym z największych terminali świadczących wyspecjalizowane usługi przeładunkowe i składowania towarów masowych oraz ciekłych produktów chemicznych (metanol).

Specjalista ds. logistyki i rozliczeń
Ref.No: SC SC06/2021
Opis stanowiska:
  • Fakturowanie sprzedaży towarów i usług.
  • Organizacja  i kontrola transportu samochodowego.
  • Wysyłanie awizacji dostaw oraz opracowywanie okresowych raportów dla klientów.
  • Współpraca z działem odpraw celnych oraz z agentami statków korzystających z nabrzeża.
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej i spedycyjnej.
Wymagania:
  • Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku min. 1 rok.
  • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: logistyka, transport, ekonomia).
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Bardzo dobrej znajomości obsługi pakietu MS Office (m. in.: Excel).
  • Samodzielności, skrupulatności, terminowości w wykonywaniu powierzonych zadań
Oferujemy:
  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia, umowa o  pracę bez okresu próbnego.
  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych.
  • Szkolenia wewnętrzne i wsparcie merytoryczne w okresie wdrożenia.
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w swojej branży.
  • Szansę na dalszy rozwój zawodowy w strukturach firmy w Polsce i na świecie.