kandydatów

Etat Accountant / junior z językiem niemieckim

Firma: Metro Services PL Sp. z o.o. miejsce pracy: Szczecin

METRO SERVICES is one of the international Shared Service Centers (SSC) operating within the METRO - a group consisting of Makro Cash&Carry retail chains in Europe and Asia.

At METRO SERVICES, we handle financial and accounting processes for Makro stores, among others in the fields of General Accounting, Fixed Assets, Accounts Receivables, Reporting and Transfer Pricing.

As an organization we support our employees’ development and we create stable and safe work environment - we are the first ’ACCA Approved Employer’ in Szczecin, Puls Biznesu journal honored us with Gazela Biznesu title, indicating us as one of the most dynamically developing companies. We are also part of Association of Business Service Leaders (ABSL), what allows us to share knowledge and good practices with the best professionals.

We employ over 350 accounting enthusiasts and professionals in our industry, we speak 20 languages, serve 25 countries and are constantly developing, which is why we recently opened a second office in the center of Szczecin.

Join us and work with the best!

Accountant / junior z językiem niemieckim
Miejsce pracy: Szczecin

Na co możesz liczyć?

METRO Services to rozwój w wielu dziedzinach - zapewniamy m.in. szkolenia z zakresu księgowości, oprogramowania, kompetencji miękkich oraz bezpłatną naukę języków obcych. Z nami zdobędziesz doświadczenie w biznesie, ale też poszerzysz horyzonty kulturowe i językowe w międzynarodowym środowisku. Ze względu na ciągły rozwój prowadzimy bowiem wiele projektów związanych z optymalizacją i standaryzacją procesów księgowych, co wiąże się z możliwością wyjazdów do klientów z niemal całej Europy i wykorzystania dodatkowych języków poza angielskim, jeśli je znasz. Jeśli więc jesteś zafascynowanym księgowością graczem zespołowym z alergią na nudę, masz zdolności analityczne i Excela w jednym paluszku, aplikuj do jednego z naszych działów!

Twoje zadania:

  • odpowiedzialność za wykonywanie podstawowych zadań w ramach danego obszaru księgowego,
  • dbałość o skuteczność, dokładność i terminowość wykonywanej pracy,
  • współpraca z międzynarodowym klientem wewnętrznym,
  • zaangażowanie w szybki proces uczenia się i adaptacji,
  • wsparcie innych osób z zespołu w ich codziennej pracy,
  • możliwy udział w wyjazdach biznesowych.

Twój profil startowy:

  • wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziane kierunkowe),
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • doskonała znajomość języka niemieckiego oraz przynajmniej dobra znajomość języka angielskiego,
  • samodyscyplina i zdolność do pracy pod presją czasu,
  • mile widziane doświadczenie związane z księgowością (praktyka, staż, itp.).

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej korporacji, która ciągle się rozrasta
  • szansę poszerzania wiedzy i doświadczenia w różnych obszarach księgowości
  • obszerny pakiet profesjonalnych szkoleń (z zakresu księgowości, oprogramowania - SAP, kompetencji miękkich oraz nauki języków obcych)
  • prywatną opiekę medyczną oraz grupowe ubezpieczenie, także dla członków rodziny
  • świadczenia pieniężne w ramach ZFŚS, czyli wczasy pod gruszą i dodatek na Święta
  • dofinansowaną kartę sportową
  • finansowe docenienie znajomości dodatkowego języka obcego
  • integracje zespołowe oraz firmowe po godzinach
  • pakiet relokacyjny dla osób gotowych przeprowadzić się do Szczecina