kandydatów

Etat Specjalista ds. BHP

Firma: Kadry Serwis Sp. z o.o. miejsce pracy: Police

Jako Kadry Serwis Sp. z o.o. działamy świadcząc na najwyższym poziomie usługi dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie wynajmu pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracowników oraz doradztwa personalnego.

Dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Specjalista ds. BHP
Miejsce pracy: Police
Nr ref.: SPB/05/2021
Obowiązki:
  • monitorowanie warunków pracy oraz przestrzegania zasad bezpieczeństwa i higieny pracy na budowie
  • kontrole jakościowe i ilościowe sprzętu PPOŻ
  • udział w dokonywaniu oceny- sporządzanie raportów ryzyka zawodowego, związanego z pracą na terenie budowy
  • kontrola uprawnień i dokumentacji UDT
  • współpraca z laboratoriami, społeczną inspekcją pracy
  • nadzór i opracowywanie wewnętrznych aktów dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe o kierunku lub specjalności w zakresie BHP
  • minimum 2 lata doświadczenia
  • umiejętności analityczne
  • umiejętność podejmowania decyzji
  • znajomość języka angielskiego (komunikatywnie)
Oferujemy:
  • wynagrodzenie 5000-8000 netto.
  • pełen etat,
  • umowa o pracę.
  • praca od godziny 7-16 od poniedziałku do piątku (niepłatna przerwa na lunch 12-13).
Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:

„Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych przesyłanych w aplikacjach, jest firma Kadry Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie przy ulicy Teofila Firlika 29. Dane osobowe są przetwarzane, archiwizowane oraz wykorzystywane w późniejszych w procesach rekrutacyjnych oraz w celu wykonywanie prac prowadzonych wyłącznie przez w/w firmę. Przesłane dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym oraz współpracującym (potencjalnym pracodawcom).”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami,11779 –numer wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia