kandydatów

Etat Asystent ds. administracyjnych

Firma: EXTRADACH miejsce pracy: Szczecin

Firma Extradach, szybko rozwijająca się sieć hurtowni z branży budowlanej, specjalizujaca się w sprzedaży dachów, ścian i wszystkiego co potrzebne do zbudowania wymarzonego i bezpiecznego domu.

Asystent ds. administracyjnych
Miejsce pracy: Szczecin
Opis stanowiska
  • merytoryczna kontrola dokumentów
  • odpowiedzialność za pocztę przychodzącą i wychodzącą
  • odbieranie telefonów do oddziału
  • wprowadzanie faktur do systemu
  • odbieranie skrzynki mailowej oddziału
  • prowadzenie ewidencji reklamacji
Wymagania
  • wykształcenie min. średnie
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • skrupulatność i dokładność
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
  • doświadczenie przy pracy w komputerze
Oferujemy
  • umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • prywatna opiekę medyczną
  • pracę w młodym zespole
  • możliwość zdobycia doświadczenia w branży budowlanej