kandydatów

Etat Przedstawiciel ds. Kluczowych Klientów

Firma: Bakoma Sp. z o. o. miejsce pracy: Szczecin

Największą wartością firmy Bakoma są nasi pracownicy!

www.bakoma.pl

Wiodący producent wyrobów branży mleczarskiej Firma Bakoma Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem firmy, oraz wprowadzeniem nowych produktów na rynek, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel ds. Kluczowych Klientów
Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska:

  • Realizacja wizyt w sklepach sieciowych na powierzonym terenie według ustalonego planu.
  • Ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie założonych celów.
  • Organizowanie działań promocyjnych u obsługiwanych klientów.
  • Zarządzanie powierzonym budżetem.
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku.
  • Budowa pozytywnych relacji z Klientami.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B, doświadczenie w prowadzeniu samochodu.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (wymagane w branży spożywczej i współpracy z sieciami wielko powierzchniowymi) min 2 lata.
  • Szeroka wiedza z zakresu sprzedaży (techniki sprzedaży, techniki negocjacyjne, zasady merchandisingowe).
  • Samodyscyplina, samodzielność w działaniu i determinacja w dążeniu do celu.
  • Duża motywacja do pracy oraz nastawienie na osiąganie sukcesów.
  • Znajomość MS Office.
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności handlowe, interpersonalne oraz kultura osobista.
  • Otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte na podstawie plus premii za osiągane wyniki.
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Bezpłatny pakiet medyczny.
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę.
  • Miłą atmosferę pracy w przyjaznym zespole.
  • Samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia pracy.
  • Możliwości rozwoju zawodowego.
Bakoma Sp. z o.o. powstała po 1989 roku i jest czołowym polskim producentem galanterii mlecznej. Jest spółką ze 100% polskim kapitałem. Produkcja odbywa się w nowoczesnym zakładzie w Elżbietowie. W osiągnięciu najwyższej jakości produktów firma Bakoma wdrożyła kolejno:
  • system HACCP od początku uruchomienia produkcji produktów mlecznych,
  • ISO 9001 – „System zarządzania jakością” – od 1999 roku,
  • ISO 14001 „System zarządzania środowiskowego” – od 2005 roku,
  • ISO 22000 – „System zarządzania bezpieczeństwem żywności” – od 2007 roku,
  • Certyfikacja na zgodność z normami BRC i IFS – od 2012 roku.
Nieustannie unowocześniamy linie produkcyjne, poszukujemy lepszych rozwiązań technologicznych, wprowadzamy innowacyjne naturalne produkty. Rozwijamy się, aby przynosić radość z natury.
DOŁĄCZ DO NAS!