kandydatów

Etat Mechanik / Elektromechanik (m/k)

Firma: STRABAG BMTI miejsce pracy: Stargard

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

Zostań częścią naszego zespołu!

Mechanik / Elektromechanik (m/k)
Miejsce pracy: Stargard

Zadania

  • naprawy i konserwacje instalacji elektrycznych maszyn i sieci do 1 kV
  • naprawy mechaniczne urządzeń i osprzętu elektrycznego.

Wymagania

  • znajomość budowy oraz naprawy układów i instalacji elektrycznych maszyn i sieci do 1KV
  • czytanie dokumentacji i schematów elektrycznych
  • uprawnienia E i D SEP w zakresie do 1KV
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość podstawowej obsługi komputera.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.