kandydatów

Etat Młodszy Specjalista ds. Analiz Danych Finansowych

Firma: SUEZ Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Szczecin

Grupa SUEZ poszukuje obecnie kandydatów i kandydatek na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Analiz Danych Finansowych
Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska:
  • Przygotowywanie miesięcznych raportów oraz analiz finansowych i operacyjnych na potrzeby wewnętrzne i dla akcjonariusza.
  • Przygotowywanie kalkulacji i analiz danych operacyjnych i finansowych na poziomach: kontraktu, działalności, spółki i/lub Grupy.
  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca (w tym tworzenie rezerw).
  • Rozliczanie i alokację kosztów w systemie księgowym.
  • Udział w procesie budżetowania dla SUEZ Jantra, przygotowywanie aktualizacji oraz prognoz średniookresowych.
  • Analizę wykonania budżetu i odchyleń.
  • Analizę danych niefinansowych będących podstawą do tworzenia planów, budżetów i decyzji finansowo-biznesowych.
  • Udział przy projektowaniu i analizowaniu opłacalności projektów inwestycyjnych Spółki.
Oczekujemy od Ciebie:
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności MS Excel w stopniu zaawansowanym (mile widziana znajomość języka VBA);
  • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: finanse, ekonomia, księgowość);
  • Doświadczenia zawodowego w obszarze finansów i/lub księgowości;
  • Dobrej znajomości zagadnień z zakresu księgowości oraz rachunkowości finansowej i zarządczej;
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie co najmniej średniozaawansowanym;
  • Umiejętności samodzielnej pracy pod presją czasu;
  • Umiejętności analizy, syntezy oraz konsolidacji danych;
  • Wysokich zdolności komunikacyjnych i współpracy w zespole;
  • Zaangażowania oraz nastawienia na realizację wyznaczonych celów;
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z systemem MS Dynamics.
Pracując z nami możesz liczyć na:
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej renomie rynkowej, będącej częścią międzynarodowej Grupy SUEZ.
  • Umowę o pracę na pełen etat.
  • Udział w szkoleniach branżowych/zawodowych.
  • Dofinansowanie przez Pracodawcę nauki (np. kursy specjalistyczne, języki obce).
  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez Pracodawcę.
  • Prywatną opiekę medyczną dla Twojej rodziny, grupowe ubezpieczenie na życie oraz kartę Multisport na preferencyjnych warunkach.
  • Atrakcyjne świadczenia z funduszu socjalnego.