Etat Konsultant / Konsultantka ds. Sprzedaży - Sklep Firmowy T-Mobile

Firma: T-Mobile Polska S.A. miejsce pracy: Szczecin

Konsultant/-ka ds. Sprzedaży
Sklep Firmowy T-Mobile
Szczecin
Czego możesz
się spodziewać?

Dzisiaj technologie pozwalają naszym Klientom prowadzić biznes, spełniać marzenia i dbać o relacje z bliskimi. Dzięki pracy w T-mobile możesz być częścią życia naszych Klientów.

Chcesz być na bieżąco z nowinkami ze świata technologii i telekomunikacji? Chcesz się ciągle rozwijać, a do tego praca z ludźmi napędza Cię do działania? Chcesz mieć realny wpływ na swoje wynagrodzenie, a do pracy motywuje Cię realizacja celów? Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałeś/-aś twierdząco to nie czekaj i aplikuj do nas!

Zadania, które
na Ciebie
czekają:
  • Sprzedaż pełnej gamy produktów i usług świadczonych przez T-Mobile z wykorzystaniem dostępnych kanałów sprzedaży
  • Realizacja indywidualnych celów sprzedażowych, jakościowych i ilościowych
  • Profesjonalna obsługa Klientów T- Mobile
  • Budowanie przewagi rynkowej poprzez posprzedażową obsługę abonentów Sieci T-Mobile
W realizacji
zadań
pomoże Ci:
  • Nieprzeciętny potencjał handlowy poparty doświadczeniem i sukcesami w sprzedaży produktów i/lub usług
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich
  • Umiejętność współpracy w zespole, dużo energii i wychodzenie z inicjatywą
  • Silne zorientowanie na realizację wyniku i pragnienie osiągania sukcesów
  • Pewność siebie i elastyczność w myśleniu
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Szkolenia i możliwość rozwoju
  • Ekstra dzień wolny - świętuj urodziny lub imieniny z najbliższymi
  • i wiele innych...