kandydatów

Etat Python Developer

Firma: Power Media miejsce pracy: Szczecin

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.

Python Developer
Miejsce pracy: Szczecin Nr ref.: PD/LUB/ASZ

Dla naszego klienta, Software House’u z Lublina poszukujemy: Python Developera. Firma działa na rynku od 5 lat. Tworzy zaawansowane systemy internetowe, aplikacje mobilne, dostarcza dedykowane oprogramowanie dla swoich klientów.

Miejsce pracy: Lublin lub praca 100% zdalna

Zakres obowiązków

  • tworzenie stron, serwisów, aplikacji internetowych opartych o Django Framework oraz autorskie rozwiązania
  • rozwijanie istniejącego oprogramowania
  • integracja zewnętrznych systemów informatycznych
  • wymiana doświadczeń wewnątrz zespołu i uczenie się nowych technologii oraz nowych metod programowania

Wymagania

  • minimum trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość języka Python w wersji 3.x
  • średnio-zaawansowana znajomość technologii frontendowych: Javascript ES6, CSS (SASS), HTML5
  • dobra znajomość relacyjnych baz danych i Redis
  • bardzo dobra znajomość Django Framework, Celery
  • dobra znajomość Docker i Docker Compose
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym (w piśmie i mowie)
  • dobra znajomość git oraz git-flow
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B
  • elastyczne godziny pracy(6-18)
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
  • pracę przy wymagających projektach łączących różny zakres technologii
  • doświadczenie w międzynarodowych projektach
  • pracę w zgranym zespole
  • możliwość rozwoju
  • szkolenia
  • lekcje języka angielskiego
  • kartę sportową OK System
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz zaangażowania

Klauzula zgody:

Aplikując wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław, do celów niezbędnych do realizacji danego i przyszłych procesów rekrutacji, aż do momentu pisemnego odwołania zgody. Ponadto zgadzam się na udostępnienie moich danych osobowych do celów związanych z realizacją procesów rekrutacyjnych innym administratorom danych osobowych - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Klauzula informacyjna:

Administratorem Twoich danych osobowych będzie IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować się używając adresu e-mail: iod@ifirma.pl. Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, w tym udostępniane innym administratorom - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych będzie przepis Kodeksu Pracy (art.22 1) a danych wykraczających poza zakres wynikający z przepisu podstawą będzie Twoja zgoda.Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych. Przewidywane kategorie odbiorców danych: zespół rekrutacyjny oraz kadra decydująca o zatrudnieniu. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.