kandydatów

Etat Specjalista ds. administracyjnych z j. niemieckim

Firma: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Szczecin

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. administracyjnych z j. niemieckim
Miejsce pracy: Szczecin | Numer ref.: PRB/052/AMA

Oferujemy :

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u klienta
  • Atrakcyjną stawkę zasadniczą
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Szkolenie wdrożeniowe
  • Możliwość realnego awansu na wyższe stanowiska
  • Rozszerzony pakiet prywatnej opieki medycznej Luxmed, którego koszt pokrywa Pracodawca dla Pracownika
  • Dodatkowy coroczny bonus świąteczny 700 zł brutto (wypłacany w grudniu)
  • Dofinansowanie do przedszkola/żłobka na dziecko
  • Karta żywieniowa (Edenred) 150 zł
  • Dodatkowe dni urlopowe uzależnione od stażu pracy

Wymagamy :

  • Komunikatywnej znajomości j. niemieckiego
  • Wykształcenia min. średniego
  • Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy!

Zadania :

  • Administracja dokumentów związanych z operacjami finansowymi zgodnie z podaną instrukcją
  • Sprawdzanie kompletności i poprawności dokumentów
  • Wprowadzanie i porównywanie danych do systemu

Nr. ref. PRB/097/AMA
Oferta dotyczy pracy stałej

Pozostałe oferty pracy w firmie ManpowerGroup Sp. z o.o.
Etat Sales Specialist with English/Norwegian/Swedish w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Szczecin 26-06-2022
Etat Przedstawiciel handlowy ds. hurtu i detalu w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Szczecin 07-06-2022
Etat Zastępca szefa produkcji w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Stargard 03-02-2022
Etat Przedstawiciel handlowy ds. hurtu i detalu w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Szczecin 24-01-2022
Etat Production Manager w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Stargard 04-01-2022

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 02-06-2021
Wyświetleń: 262