kandydatów

Etat Inżynier spawalnik (m/f)

Firma: KION Polska sp. z o.o. miejsce pracy: Kołbaskowo

Grupa KION jest jednym z wiodących światowych dostawców wózków widłowych i wyposażenia magazynów oraz rozwiązań w zakresie łańcucha dostaw. W ponad 100 krajach na całym świecie rozwiązania KION Group usprawniają przepływ materiałów i informacji w fabrykach, magazynach i centrach dystrybucji.

Nasze znane na całym świecie marki mają ugruntowaną pozycję na rynkach. Dematic jest światowym liderem w automatyzacji magazynów, marki Linde i STILL obsługują segment premium wózków widłowych, a Baoli koncentruje się na wózkach przemysłowych w segmencie wartości.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Inżynier spawalnik (m/f)
Miejsce pracy: Kołbaskowo

Poszukujemy inżynierów procesów, którzy zajmą się uruchomieniem i optymalizacją systemów produkcji oraz przygotowaniem zakładu do certyfikacji zgodnie z ISO3834-2 w nowopowstającej fabryce wózków widłowych.

Zadania jakie na Ciebie czekają:
  • Kontrolowanie poprawności i realizacja bieżących procesów spawalniczych
  • Przygotowanie zakładu produkcyjnego do certyfikacji zgodnie w wymaganiami ISO3834-2
  • Opracowywanie dokumentacji przy kwalifikowaniu i przygotowaniu technologii spawania
  • Współudział w procesie szkolenia merytorycznego / praktycznego spawaczy
  • Wdrażanie projektów produkcyjno-rozwojowych w dziedzinie automatyzacji spawania wspomaganego robotem
  • Doskonalenie procesów spawalniczych oraz opracowywanie i wdrażanie nowych technologii spawania
  • Posiadasz wykształcenie wyższe techniczne
  • Znasz procesy obróbki metalu i łączenia metali - spawalnictwo
  • Znasz zagadnienia związane z jakością produkcji
  • Znasz zagadnienia z zakresu miedzynarodowych norm materiałowych - spawalniczych
  • Znasz wymagania normy ISO 3834-2
  • Posiadasz doświadczenie we wdrażaniu oraz przygotowaniu do certyfikacji wg. ISO 3834-2
  • Znasz język angielski i/lub niemiecki w stopniu umożliwiający, swobodną komunikację – warunek konieczny
  • Posiadasz umiejętności organizacji pracy oraz terminowości wykonania zadań
  • Umiesz pracować pod presją czasu
  • Charakteryzujesz się dokładnością
Dodatkowym atutem będzie:
  • Doświadczenie w branży gdzie była zastosowana automatyka przemysłowa
  • Posiadanie dodatkowych certyfikatów, jak IWE / VT1 / VT 2
  • Znajomość programu SAP
Czeka na Ciebie:
  • Pracę w centrum produkcyjno-badawczo-rozwojowym KION, również na platformie międzynarodowej w Niemczech w Aschaffenburg
  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym koncernie z wysokimi standardami produkcji
  • Umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zdobycie umiejętności modelowania 3D
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji w obszarze automatyzacji oraz produkcji z udziałem robotyki, techniki kontroli procesów montażu i pomiarów
  • Przyjazna atmosfera w pracy
  • Imprezy integracyjne
  • Prywatna opieka medyczna
  • A nad resztą benefitów pracujemy :)
Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli „Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez KION Polska Sp. z o.o. z siedzibą Kołbaskowo 70, 72 - 001 Kołbaskowo, moich danych osobowych zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, w celu: przeprowadzenia rekrutacji, udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych KION Polska Sp. z o.o.

Oświadczam, że zostałam/em poinformowany/a o tym, że:
  • mam prawo w dowolnym momencie do wycofania wyrażonej przeze mnie zgody poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres praca@kiongroup.com wskazany powyżej lub listu na adres administratora danych osobowych, który znajduje się powyżej,
  • wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania moich danych osobowych, którego dokonano przed jej wycofaniem”.
KION Polska Sp. z o.o., zastrzega sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

KION Group. Przejdź na naszą stronę!
www.kiongroup.com