kandydatów

Etat Nauczyciel wspomagający w przedszkolu integracyjnym

Firma: LOBO HR miejsce pracy: Stargard

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nauczyciel wspomagający w przedszkolu integracyjnym
Miejsce pracy: Stargard
Zakres obowiązków:
  • Współprowadzenie zajęć edukacyjnych (zajęcia rewalidacyjne i socjoterapeutyczne) z uczniami niepełnosprawnymi, niedostosowanymi społecznie,
  • Realizowanie zintegrowanych działań i zajęć określonych w programie, odpowiednich ze względu na indywidualne potrzeby rozwojowe i edukacyjne oraz możliwości psychofizyczne uczniów.
Wymagania:
  • Wykształcenie kierunkowe - Pedagogika specjalna lub pokrewne,
  • Ukończone kursy kwalifikacyjne: np. Weronika Sherborne, Metody Gruszczyk Kolczyńskiej, Tomatis, Biofeedback,
  • Doświadczenie w pracy z dziećmi z autyzmem i spektrum oraz z Zespołem Aspergera,
  • Doświadczenie w prowadzeniu zajęć takich jak: muzykoterapia, arteterapia, PECS, MAKATON, masaże Knillów,
  • Znajomość dokumentacji specjalistycznej oraz umiejętność jej tworzenia.
Oferujemy:
  • Pracę w znanym prywatnym Centrum Terapeutyczno – Edukacyjnym,
  • Dogodne warunki zatrudnienia – umowa o pracę lub kontrakt B2B,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Przyjazną atmosferę w pracy,
  • Świetny, zgrany zespół