Ta oferta pracy została opublikowana 30 dni temu i może być nieaktualna...
0

kandydatów

Etat Praca Drukarz fleksograficzny LSJ HR Group Stargard Szczeciński

Firma: LSJ HR Group miejsce pracy: Stargard Szczeciński

Szanowni Państwo,
Dla Naszego Klienta – firmy z zagranicznym kapitałem zlokalizowanej w Stargardzie, zajmującej się produkcją opakowań na szeroką skalę, poszukujemy osoby na stanowisko:

Drukarz fleksograficzny
Miejsce pracy: Stargard Szczeciński

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :
• Obsługa maszyny drukującej fleksograficznie
• Nadzór procesu druku
• Ustawianie właściwych parametrów maszyn
• Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej
• Zapewnienie efektywnej pracy obsługiwanych maszyn

WYMAGANIA
• Praktyczna znajomość zawodu - doświadczenie zawodowe w obsłudze maszyn fleksograficznych lub pokrewnych
• Samodzielność i odpowiedzialność
• Dyspozycyjność i zaangażowanie

PRACODAWCA OFERUJE :
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Wynagrodzenie podstawowe plus premie
• Pracę od poniedziałku do piątku
• Możliwość rozwoju – pakiet szkoleń (w tym szkolenie w Hiszpanii)

Osoby zainteresowany ofertą, prosimy o przesłanie CV z dokładnym opisem doświadczenia na adres techniczne@lsj.pl
W temacie prosimy wpisać – Drukarz fleksograficzny. Kontakt z osobą odpowiedzialną za rekrutację: Karol Świtelski 510 034 350.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji”

LSJ HR Group, nr licencji: 4440
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
tel. 91 814 52 52, www.lsj.pl

Aplikując na stanowisko pracy Drukarz fleksograficzny zamieszczone przez firmę LSJ HR Group Stargard Szczeciński pamiętaj, aby powołać się na serwis pracy PracaSzczecin.com.pl.